O nas

 

Lista dzieci  na rok 2017/2018

Grupa młodsza:                                                                                                            Grupa starsza:

  1. Ablewicz Nataniel                                                                                          1. Adwent Julia
  2. Barnaś Maria                                                                                                  2. Baran Julia
  3. Borczyk Hubert                                                                                              3. Bodzioch Nikodem
  4. Cichoń Kornelia                                                                                             4. Czuba Adam
  5. Foltyński Nikodem                                                                                        5. Dynarowicz Michał
  6. Gawron Mateusz                                                                                            6. Gawron Alicja
  7. Hajduk Filip                                                                                                    7. Gawron Magdalena
  8. Kamykowska Otylia                                                                                       8. Igielski Wojciech
  9. Kielawa Kamila                                                                                               9. Jeż Kornelia
  10. Kita Michał                                                                                                     10. Jurek Eryk
  11. Krzemiński Aleksander                                                                                11. Karwat Julian
  12. Kwaśny Karol                                                                                                 12. Kita Maciej
  13. Marek Julian                                                                                                  13. Kwaśny Wiktor
  14. Martyka Maksymilian                                                                                  14. Łatka Adrian
  15. Moździerz Anna                                                                                             15. Mazurkiewicz Wojciech
  16. Ogiela Karol                                                                                                    16. Moździerz Bartłomiej
  17. Potok Emilia                                                                                                   17. Nicpoń Tomasz
  18. Przęczek Zuzanna                                                                                          18. Pierz Mateusz
  19. Rąpała Franciszek                                                                                          19.  Różycki Leon
  20. Smosna Fabian                                                                                               20. Sajdak Julia
  21. Stanisławczyk Jan                                                                                          21. Srebro Lena
  22. Stieindel Wiktoria                                                                                          22. Szablowski Emil
  23. Styrkowiec Kacper                                                                                         23. Wąs Aleksandra
  24. Szwala Jakub                                                                                                  24. Wzorek Karolina
  25. Zając Aleksandra                                                                                           25. Zając Alan