Zakończenie zajęć dodatkowych – czerwiec 2019

Wraz z końcem roku robimy podsumowanie całoroczne. Podczas każdych zajęć przychodzi moment refleksji, podziękowań, ale też sprawdzenia co było dla nas sukcesem.

Zajęcia umuzykalniające – rytmika prowadzone przez p. Annę Pancerz zakończyły się wręczeniem pamiątkowych drewnianych instrumentów oraz wesołej naklejki.

Galeria – RYTMIKA

W podsumowaniu języka angielskiego wzięła udział prowadząca zajęcia – p. Sylwia oraz szefowa szkoły językowej. W grupie starszej zostały wyróżnione dwie osoby: Tomek Nicpoń i Alexandra Wąs. Wszyscy otrzymali dyplomy i małe niespodzianki.

Galeria – J. ANGIELSKI – starszaki

Galeria – J. ANGIELSKI – maluchy

Zajęcia sportowe – z piłkami prowadził p. Marcin Zając, który przez cały rok dbał o nasza kondycję fizyczną ale też o wspaniałą zabawę z Kangurem. Z ogromną radością słuchaliśmy tego, że wśród wielu misji jakie czekały nas podczas każdych zajęć, wszyscy poradzili sobie doskonale i zasłużyli na gratulacje oraz pamiątkowe dyplomy.

Galeria – PIŁKI – maluchy

Galeria – PIŁKI – starszaki

Prowadząca zajęcia taneczne – p. Łucja podziękowała uczestnikom zajęć oraz pochwaliła za postępy, które zrobili. Zachęciła również do rozwijania swoich umiejętności tanecznych. Nie zabrakło słodyczy oraz dyplomów, jako dowód na to, że naprawdę warto się starać cały rok.

Galeria – TAŃCE

Galeria – KATECHEZA