Dzień Mamy i Taty w naszej Ochronce – 28.05.2019

Każdego roku jest taki czas szczególny, kiedy zwłaszcza najmłodsi chcą wyrazić ogromną wdzięczność swoim  kochanym Rodzicom. Jest to Dzień Mamy i Taty, w którym każdy chce podziękować im za trud wychowania, poświęcenie, nieprzespane noce, za miłość, a także za to, że byli i są przy nas w chwilach smutku i radości oraz ciągle wspierają w realizacji marzeń.

28.05 przedszkolaki z naszej Ochronki przygotowały dla swoich Rodziców niespodziankę. Dzieci z grupy młodszej w przygotowanym programie, zaprezentowały swoje umiejętności taneczne i recytatorskie. Ubrane w piękne stroje wprowadziły bardzo dużo radości na scenę, a Rodzice byli nie tylko dumni ze swoich pociech, ale przede wszystkim wzruszeni patrząc jak ich dzieci tak odważnie występują.

Później do głosu doszły przedszkolaki z grupy starszej. Pod kierunkiem s. Bernadetty przygotowali oni bajkę pt. „Śnieżka”. Mali aktorzy stanęli na wysokości zadania. U niejednego z nich można było dostrzec prawdziwy talent. Rodzice byli pod wrażeniem tego co zobaczyli. Na zakończenie dzieci złożyły życzenia swoim Mamusiom i Tatusiom, a także wręczyły przygotowane laurki.

GALERIA 1 – gr. młodsza

GALERIA 2 – gr. starsza