Święta Bożego Narodzenia – Wigilia – 19.12.2018

Grudzień jest takim wyjątkowym miesiącem, kiedy ludzie może trochę więcej myślą o życiu, o drugim człowieku. Atmosfera Świąt, którą czuje się co dzień coraz mocniej, sprawia, że przychodzi refleksja nad tym co powinno być dla nas najważniejsze nie tylko od święta. Wszyscy przygotowują się na dzień Narodzin Pana Jezusa, a kiedy przychodzi ten czas to pamiętajmy, że:

„Dziś nie musisz bać się Boga, jest taki mały, bezbronny jak sen. Dziś nie musisz prosić o nic Boga, dziś Bóg jest taki jak ty. Dziś możesz wziąć Boga na ręce, ukołysać, utulić, zaśpiewać przed snem, a może wtedy on pomoże zrozumieć ci więcej i pojmiesz choć na chwilę po co jesteś tu…”

W takiej atmosferze przeżywaliśmy Wigilię w naszej Ochronce. Była okazja do złożenia sobie życzeń, podzielenia się opłatkiem, a także zatrzymania się na chwilę w tym pędzie dnia codziennego.

Dzień później tj. 20.12. delegacja przedszkolaków wraz z s. Bernadettą i s. Barbarą wyruszyła z życzeniami do zaprzyjaźnionych Instytucji oraz wielu życzliwych nam osób.

Ubieranie choinki – GALERIA

Życzenia dla prowadzących zajęcia dodatkowe – GALERIA

Życzenia dla Matki Generalnej – GALERIA

Wigilia – GALERIA

Życzenia dla Przyjaciół – GALERIA

Życzenia dla Sióstr – GALERIA