Spotkanie ze Świętym Mikołajem – 6.12.2018

6 grudzień jest dniem bardzo radosnym nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych. Czasami tak niewiele trzeba, aby wywołać uśmiech na twarzy drugiej osoby. Wspomnienie Św. Biskupa Mikołaja przypomina nam o tym, że najmniejsze gesty życzliwości i dobroci mogą być dla bliźnich o wiele cenniejsze niż największe skarby. Dla dzieci jest to dzień, kiedy tak szczególnie czeka się na spotkanie ze Świętym, który przychodzi specjalnie do każdego z osobna. I chociaż przedszkolaki cieszą się z prezentów jakie otrzymują to ważniejszy dla nich jest bezpośredni kontakt ze Świętym Mikołajem.

Dzieci dla naszego Gościa przygotowały wiersze i piosenki, a także złożyły życzenia imieninowe. Bo przecież nie sposób zapomnieć o takim Solenizancie. Każdy z ogromnym przeżyciem i odwagą podchodził do Świętego Mikołaja, żeby być blisko Niego i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

W tym roku Św. Mikołaj miał więcej pracy niż zwykle, bo część dzieci niestety nie mogła być na tym spotkaniu w Ochronce. Ale nasz Święty dotarł do każdego, żeby nikt tego dnia nie był smutny.

Galeria 1 – niespodzianki w sali

Galeria 2 – spotkanie ze Świętym

Galeria 3 – Św. Mikołaj odwiedza dzieci