Życzenia Świąteczne – 18-21.12.2017

W okresie przedświątecznym pamiętamy szczególnie o naszych Przyjaciołach i bliskich naszej Ochronce. W całym zabieganiu i pochłonięci różnymi pracami, nie możemy zapomnieć o złożeniu sobie życzeń. Dlatego też każdemu w tym czasie dziękujemy za obecność i przekazujemy wyrazy miłości.

W poniedziałkowy poranek rozpoczęliśmy od p. Dawida, który prowadzi zajęcia z piłkami. Następnego dnia złożyliśmy życzenia p. Łucji, prowadzącej zajęcia taneczne.

Środa 20.12. była dniem szczególnym, ponieważ delegacja dzieci z naszej Ochronki wspólnie z Siostrami wyruszyła do zaprzyjaźnionych Instytucji. Z kolędą na ustach i życzeniami przedszkolaki dotarły m.in. do Pana Burmistrza, Jego zastępcy, Pana Skarbnika. Odwiedzili również Opiekę Społeczną, Wydział Edukacji, Szkołę Podstawową oraz Ks. Proboszcza. Na zakończenie dnia, w nasze skromne progi zawitała Matka Generalna s. Maksymilla Pliszka oraz s. Ekonomka Sawia Bezak. Złożyliśmy im życzenia i wyśpiewaliśmy kolędy, które sprawiły Siostrom najwięcej radości.

W czwartek 21.12. nasze wyrazy miłości i wdzięczności popłynęły do p. Anny Pancerz, która prowadzi zajęcia z rytmiki. Przygotowani do Świąt Bożego Narodzenia w atmosferze pełnej ciepła, życzliwości i miłości czekaliśmy z niecierpliwością na naszą Wigilię Ochronkową.

Galeria 1 – życzenia – zajęcia dodatkowe

Galeria 2 – życzenia dla Przyjaciół i Instytucji

Galeria 3 – życzenia dla Matki Generalnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *